Schade

Algemeen telefoonnummer: 088-1157350
E-mailadres afdeling: schade@hl-assuradeuren.nl

Naam: Ed Kan
Functie: Hoofd schadeafdeling
   
E-mail: e.kan@hl-assuradeuren.nl
Telefoon: 088-1157352

Naam: Arie Abbing
Functie: Schadebehandelaar
   
E-mail: a.abbing@hl-assuradeuren.nl
Telefoon: 088-1157314

Naam: Desirée Andrea
Functie: Schadebehandelaar
   
E-mail: d.andrea@hl-assuradeuren.nl
Telefoon: 088-1157356

Naam: Rik Berends
Functie: Schadebehandelaar
  Niet aanwezig op donderdag. 
E-mail: r.berends@hl-assuradeuren.nl
Telefoon: 088-1157358

Naam: Astrid Boergonje
Functie: Schadebehandelaar
   
E-mail: a.boergonje@hl-assuradeuren.nl
Telefoon: 088-1157410

Naam: Nico Bos
Functie: Schadebehandelaar
   
E-mail: n.bos@hl-assuradeuren.nl
Telefoon: 088-1157351

Naam: Jenny Drijver
Functie: Schadebehandelaar
  Aanwezig op maandag, donderdag en vrijdag (oneven weken). 
E-mail: j.drijver@hl-assuradeuren.nl
Telefoon: 088-1157360

Naam: Edith Lammerse
Functie: Schadebehandelaar
  Niet aanwezig tot 12.00 uur en op woensdag. 
E-mail: e.lammerse@hl-assuradeuren.nl
Telefoon: 088-1157357

Naam: Margaret van Leeuwen
Functie: Schadebehandelaar
  Niet aanwezig op vrijdag. 
E-mail: m.van.leeuwen@hl-assuradeuren.nl
Telefoon: 088-1157355

Naam: Tony Schouten
Functie: Schadebehandelaar
   
E-mail: t.schouten@hl-assuradeuren.nl
Telefoon: 088-1157353

Naam: Dario Uzelac
Functie: Schadebehandelaar
  Niet aanwezig op woensdag (oneven weken) 
E-mail: d.uzelac@hl-assuradeuren.nl
Telefoon: 088-1157361

Naam: Frank van der Veld
Functie: Schadebehandelaar
   
E-mail: f.van.der.veld@hl-assuradeuren.nl
Telefoon: 088-1157354


Financiële zaken

E-mailadres afdeling: financien_opdrachten@hl-assuradeuren.nl

Naam: Sylvia van Delft
Functie: Financiële zaken / debiteurenbeheer
  Niet aanwezig op maandag en donderdag. 
E-mail: s.van.delft@hl-assuradeuren.nl
Telefoon: 0348-495183

Naam: Els Oosterling
Functie: Financiële zaken / rekening courant
  Aanwezig op maandag, dinsdag en donderdag. 
E-mail: e.oosterling@hl-assuradeuren.nl
Telefoon: 0348-495135

Naam: Engelina de Wit
Functie: Financiële zaken / debiteurenbeheer
   
E-mail: e.de.wit@hl-assuradeuren.nl
Telefoon: 0348-495103


Backoffice

Naam: Diana Engelenburg
Functie: Medewerker Backoffice
   
E-mail: d.engelenburg@hl-assuradeuren.nl
Telefoon: 088-1157376

Naam: Marion van den Berg
Functie: Medewerker backoffice
  Niet aanwezig op woensdag. 
E-mail: m.van.den.berg@hl-assuradeuren.nl
Telefoon: 0348-495115

Naam: Gera van Essen
Functie: Medewerker backoffice
  Aanwezig op maandag en dinsdag. 
E-mail: g.van.essen@hl-assuradeuren.nl
Telefoon: 0348-495124

Naam: Richard de Ruiter
Functie: back office medewerker
   
E-mail: r.de.ruiter@boogaardass.nl
Telefoon: 023-5175241




Acceptatie

Naam: Petra van Riek
Functie: Teamleider en acceptant
   
E-mail: zakelijk@hl-assuradeuren.nl
Telefoon: 088-1157383

Naam: Glen Sadhinoch
Functie: Acceptant motorrijtuigen
   
E-mail: motorrijtuigen@hl-assuradeuren.nl
Telefoon: 088-1157374

Naam: Saskia van der Maas
Functie: Acceptant
  Aanwezig alle dagen tot 12.30 uur. 
E-mail: s.van.der.maas@hl-assuradeuren.nl
   

Naam: Tina Visser
Functie: Acceptant
  Aanwezig op donderdag en vrijdag. 
E-mail: zakelijk@hl-assuradeuren.nl
Telefoon: 088-1157369

Naam: Omur Hamurcu
Functie: Acceptant inkomen
   
E-mail: o.hamurcu@hl-assuradeuren.nl
Telefoon: 088-1157366

Naam: Peter van Empelen
Functie: Acceptant bedrijven
   
E-mail: zakelijk@hl-assuradeuren.nl
Telefoon: 023-5175204

Naam: Silvester Keijzer
Functie: Acceptant inkomen
   
E-mail: s.keijzer@hl-assuradeuren.nl
Telefoon: 088-1157503




Management

Naam: Edward van Heusden
Functie: Directeur
   
E-mail: e.van.heusden@hl-assuradeuren.nl
Telefoon: 088-1157390

Naam: René Hoogerbrugge
Functie: Businessmanager
   
E-mail: r.hoogerbrugge@hl-assuradeuren.nl
Telefoon: 06-22916824